Rolety

ROLETA MINI

 Roleta wolnowisząca bez kasety przeznaczona do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Może być montowana za pomocą wkrętów, taśmy dwustronnie klejącej, lub za pomocą specjalnie wyprofilowanych plastikowych wieszaków dołączonych wraz z roletą. Może ona zostać dodatkowo wyposaplastikowych wieszaków dołączonych wraz z roletą. Może ona zostać dodatkowo wyposażona w żyłki prowadzące, które powodują że tkanina prowadzona jest wzdłuż linii okna (dotyczy okien uchylnych). Może zostać wyposażona również w magnesy, które podtrzymują ją w pozycji opuszczonej.

ROLETA STANDARD

Roleta wolnowisząca przeznaczona do montażu do ściany nad wnęką okienną. Najczęściej montowana jest do nadproża i zachodzi za wnękę okienną około 5 cm z każdej strony. Roleta ta może być wyposażona w „uchwyty do montażu na okna PCV”, które umożliwiają bezinwazyjny montaż bezpośrednio do ramy okiennej. Mechanizmy dostępne są w kolorze białym, brązowym lub za dopłatą w srebrnym i mosiężnym.

ROLETA PCV STANDARD I MINI

Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna. Montowana jest za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Dostępna jest w dwóch rozmiarach: Normal i Mini. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą B-9 (Normal) i B-19 (Mini).

MODEL 20

Roleta w kasecie z aluminium przyklejana do ramy okna. Montowana jest za pomocą taśmy dwustronnie klejącej. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą B-7.

MODEL 21

Roleta w kasecie z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów. Wyposażona jest w mechanizm Multistop, który umożliwia zatrzymywanie rolety w dowolnej pozycji. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze srebrnym (aluminium mat.) oraz na zamówienie w kolorach: brązowym, białym, jasna sosna i ciemna sosna. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą DEKOLUX.

MODEL 22

Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą UNI - BESTA.

MODEL 23

Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą FANTAZJA LUX.

MODEL 24

Roleta w kasecie z aluminium przyklejana, lub przykręcana do listew przyszybowych. Montowana jest we wnękę szybową. Jest obecnie najmniejsza roletą w kasecie występującą na rynku. Odstaje od ramy okna zaledwie 28 mm. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych drewnopodobnych kolorach oklein stosowanych w stolarce okiennej. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą FANTAZJA MINI LUX.

MODEL 25

Roleta w kasecie z aluminium do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów. Wyposażona jest w mechanizm Multistop, który umożliwia zatrzymywanie rolety w dowolnej pozycji. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze srebrnym mat.

MODEL 7

Roleta bez kasety do wszystkich okien dachowych renomowanych producentów. Wyposażona jest w haczyki, które umożliwiają zatrzymywanie się rolety w trzech pozycjach. Akcesoria rolety dostępne są w kolorze szarym.

MODEL 9

Roleta wolnowisząca z ozdobną kasetą maskującą wałek zwijający. Montowana jest do ściany, lub do sufitu za pomocą klipów. Kaseta dostępna w kolorach: białym i srebrnym mat. Występuje na rynku krajowym również pod nazwą LUISA.

MODEL SILENT SPRING

Roleta wolnowisząca wyposażona w bezszelestny mechanizm olejowo - sprężynowy. Dzięki zastosowaniu sprężyny z hamulcem olejowym zwijanie jest płynne i komfortowe. Akcesoria rolety dostępne wyłącznie w kolorze białym. Roleta wyposażona jest w profil montażowy.