Firany to wciąż najpopularniejsza forma dekoracji okien więc warto się na nią zdecydować gdy chcemy aby pomieszczenie nabrało wrażenia bardziej przytulnego. Odpowiednio dobrany gatunek firan, wzór i rodzaj upięcia sprawi że podkreślimy styl w jakim wnętrze zostało urządzone. Style klasyczne, eleganckie idealnie wyglądają z firankami woalowymi, tiulowymi lub żorżetami, ponieważ są to tkaniny lejące, delikatne i pięknie układające się w zasadzie każdym marszczeniu.

Wnętrza loftowe, industrialne wymagają zastosowania firan bardziej surowych i naturalnych jak len czy batyst. Wśród naszych klientów jednak są najbardziej popularne firany z wysokiej jakości poliestru który faktura imituje len. Tkaniny te są bardzo odporne na zaciągnięcia związane z codziennym użytkowaniem oraz nie wymagają prasowania co zdecydowanie przemawia a ich wyborem.

Wnętrza nowoczesne są najbardziej uniwersalne w przypadku doboru tkaniny. Tutaj ważniejszy jest sposób uszycia firan. Najlepszym rozwiązaniem są firany uszyte w systemie WAVE, firany na flekach lub na taśmie imitującej fleks. Dobór sposobu szycia firan zależy od warunków technicznych jakie mamy we wnętrzu.

Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 9.00-18.00
Sob. 9.00 – 14.00

Adres
ul. Macieja Wielgusa Bieńczycki Plac 18A – I piętro
31-863 Kraków