Rolety rzymskie to nowoczesne i niezwykle funkcjonalne dekoracje okien, które zwijają się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego, elektrycznego lub półautomatycznego. Gwarantujemy najwyższą jakość mechanizmów (których jesteśmy producentem), jak i różnorodność tkanin z których szyjemy rolety rzymskie. W zależności od potrzeb klienta, uszyjemy rolety rzymskie z tkaniny filtrujących światło, przeziernych lub zaciemniających. Rolety rzymskie możemy montować do sufitu, ściany lub na ramę okna (na uchwytach bezinwazyjnych).

Nowość na rynku czyli rolety soft-line to połączenie mechanizmu plisy (czyli podnoszenie od góry do dołu i od dołu do góry) oraz tkaniny zasłonowej lub firankowej. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ bardzo łatwy sposób demontażu tkaniny pozwala na jej ściągnięcie i pranie w pralce.

Rolety austriackie (wiedeńskie) są bardziej dekoracyjnym rozwiązaniem aranżacji okien. Sposób wszycia pionowo taśm sprawia że tkanina drapuję się na całej wysokości. Kwestia doboru tkaniny w roletach austriackich, jest bardzo istotna. O ile stopień przezierności tkaniny jest związany z preferencją klienta to jej sztywność, gramatura oraz podatność na gniecenie, to czynniki decydujące o całościowym efekcie rolety.

Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 9.00-18.00
Sob. 9.00 – 14.00

Adres
ul. Macieja Wielgusa Bieńczycki Plac 18A – I piętro
31-863 Kraków