Szukacie zasłon w Krakowie? Dobrze trafiliście!
Bardzo często pomieszczenie bez zasłon sprawia wrażenie jakby nie było skończone, jakby mu jeszcze czegoś brakowało. Niezależnie od stylu wnętrza dobrze dobrana zasłona będzie wyglądać doskonale. W doborze zasłon ważna jest nie tylko kolorystyka ale również wzór i faktura materiału.
Obecnie największą popularnością cieszą się tkaniny typu Velur, Velvet i aksamit. Klienci bardzo często wybierają również te tkaniny na sofy czy krzesła. Gdy mamy wrażenie że jest tego gatunku materiału za dużo we wnętrzu mamy alternatywne rozwiązania które chętni podpowiadamy klientom.

Kolejną popularną grupą tkanin na zasłony są bawełny oraz lny. Posiadamy w swojej kolekcji zarówno te 100% jak i z domieszką poliestru. Tkaniny te są naturalne, nie kumulują w sobie kurzu dzięki czemu są doskonałe dla alergików.

Nieprzerwanie od kilku lat klienci wybierają tkaniny typu Blackout. Świetnie zasłony te sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak sypialnia, pokój dziecka czy salon z kinem domowym. Tkanina Blackout to gwarancja najlepszego zaciemnienia oraz wyrównania temperatury w całym pomieszczeniu. Można to docenić latem, gdy zabezpieczają przed nagrzaniem oraz zimą, gdy dzięki swojej trójwarstwowej strukturze pozwalają na oszczędności.

Ponadto posiadamy zasłony z tkanin: polister, poliester z recyklingu, dimout, jedwab, tafta, satyna, juta, szyfon i wiele innych.

W naszym salonie dekoracji okien mamy ogromny wybór tkanin zasłonowych w bardzo zróżnicowanych cenach .Znajdą Państwo u nas tkaniny najpopularnjeszych w Polsce i na świecie producentów m.in.:
-Mottivo
-MARGO
-RadPol Meble włoskie – stylowe, klasyczne i retro
-ILIV

Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 9.00-18.00
Sob. 9.00 – 14.00

Adres
ul. Macieja Wielgusa Bieńczycki Plac 18A – I piętro
31-863 Kraków